Zaproszenia ślubne Monstera złota ZR86
search
  • Zaproszenia ślubne Monstera złota ZR86

Zaproszenia ślubne jednokartkowe Monstera złota ZR86

3,60 zł
Brutto

Zaproszenia ślubne ze złotymi liścmi Monstera. Jest to zaproszenie ślubne jednokartkowe drukowane dwustronnie z dodatkowym bilecikiem. Do zaproszenia standardowo dołączona jest koperta w kolorze białym lub zielonym.

Na dole strony znajduje się formularz zamówienia do pobrania, a w nim teksty, wiersze, piktogramy, czcionki. Prosimy o wypełnienie go i odesłanie na nasz adres e-mail. Na podstawie formularza przygotujemy wstępny projekt graficzny zaproszenia i odeślemy go w ciągu 1 dnia na otrzymany adres e-mail.

Ilość

Zaproszenia ślubne jednokartkowe Monstera złota ZR86

Ten model należy do naszej najnowszej kolekcji: zaproszenia ślubne 2020, która się cechuje intensywnymi barwami i kolorami. W tej kolekcji stworzyliśmy zaproszenia ślubne kwiatowe oraz z motywami roślinnymi w stylu Greenery. Kwiatowa papeteria ślubna ma charakter ponadczasowy dlatego w każdym sezonie pojawiają się w naszej ofercie nowe kolekcje z takimi motywami. Modne zaproszenia ślubne to także wyjątkowe, dopasowane do nich koperty. Dlatego do każdego modelu stworzyliśmy koperty z nadrukowanym motywem z zaproszenia ślubnego oraz personalizacją zapraszanych gości. Takie koperty można u nas dokupić do każdego modelu zaproszenia.
Obrazy zielone bambusy nad kanapą

W cenie zaproszenia:

W podstawowej cenie zaproszenia: zaproszenie z dwustronnym nadrukiem, bilecik z dwustronnym nadrukiem, koperta w wybranym kolorze, przygotowanie dowolnej treści zaproszenia oraz zawiadomienia o ślubie (można skorzystać z naszych tekstów lub wysłać własny), pełna personalizacja tekstu zaproszenia - również personalia zapraszanych gości. Zamówienia realizujemy od 30 sztuk zaproszeń.

Widoczna na zdjęciach koperta personalizowana z nadrukiem grafiki z zaproszenia jest dodatkowo płatna.

Na dodatkowym bileciku możemy umieścić dowolne informacje: prośby do gości, RSVP, informacje o poprawinach, mapkę dojazdu, informacje o noclegu etc...


Specyfikacja

  • Wymiary: zaproszenie ma rozmiar 17 cm x 12 cm. Bilecik 9,5 cm x 10,5 cm.
  • Papier: papier biały półmatowy o gramaturze 350 gr/m².
  • Koperta: Dopasowana rozmiarem koperta zamykana w trójkąt o gramaturze 120 gr/m²
  • Wydruk: Wysokiej klasy produkcyjna maszyna cyfrowa wykorzystująca technologię Simitri HD, która nadaje wydrukowi piękny połysk.

Dodatkowe opcje:

  • Dedykowana do tego modelu koperta wykonana na zamówienie
  • Personalizacja gości na standardowej kopercie
  • dodatki wykonane z tych samych materiałów i ozdobione tą samą grafiką. A wśród nich: winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu weselne, plan stołów, pudełka na koperty, pudełka na ciasto, księgi gości.

Obrazy zielone bambusy nad kanapą

Obrazy zielone bambusy nad kanapą

Obrazy zielone bambusy nad kanapą

Obrazy zielone bambusy nad kanapą

Julan
ZR86 Monstera złota

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.