ZR84 Monstera
search
  • ZR84 Monstera

Zaproszenia ślubne greenery Monstera ZR84

4,40 zł
Brutto

Jednokartkowe zaproszenia ślubne greenery z liśćmi Monstera, przewiązane delikatnym sznurkiem w komplecie z bilecikiem. Do zaproszenia standardowo dołączona jest ekologiczna koperta z roślinną wklejką wewnątrz.

Na dole strony znajduje się formularz zamówienia do pobrania, a w nim teksty, wiersze, piktogramy, czcionki. Prosimy o wypełnienie go i odesłanie na nasz adres e-mail. Na podstawie formularza przygotujemy wstępny projekt graficzny zaproszenia i odeślemy go w ciągu 1 dnia na otrzymany adres e-mail.

Ilość

Zaproszenia ślubne Monstera Greenery ZR84

Kolekcja papeterii ślubnej ZR84 objęła także motywy roślinne w którym wykorzystaliśmy piękne liście Monstera, ozdobione delikatnym sznureczkiem i podkreślone dobraną kolorystycznie podstawą zaproszenia - wykonaną ze sztywnego papieru - która tworzy ramkę wokół tekstu zaproszenia. W kolorze ramki zaproszenia wykonana jest również koperta, którą dodatkowo ozdobiono wewnątrz kwiatową wklejką.
Ten model należy do naszej najnowszej kolekcji: zaproszenia ślubne 2020, która się cechuje intensywnymi barwami i kolorami. W tej kolekcji stworzyliśmy zaproszenia ślubne kwiatowe oraz zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym.

Zaproszenia ślubne ZR84 Monstera

W cenie zaproszenia:

W podstawowej cenie zaproszenia: zaproszenie z zawiązanum sznureczkiem, bilecik z jednostronnym nadrukiem, koperta z kwiatową wklejką, przygotowanie dowolnej treści zaproszenia oraz zawiadomienia o ślubie (można skorzystać z naszych tekstów lub wysłać własny), pełna personalizacja tekstu zaproszenia - również personalia zapraszanych gości. Zamówienia realizujemy od 30 sztuk zaproszeń.

Na dodatkowym bileciku możemy umieścić dowolne informacje: prośby do gości, RSVP, informacje o poprawinach, mapkę dojazdu, informacje o noclegu etc...


Specyfikacja

  • Wymiary: zaproszenie ma rozmiar 17 cm x 12 cm. Bilecik 9,5 cm x 10,5 cm.
  • Papier: papier biały półmatowy o gramaturze 350 gr/m².
  • Koperta: Dopasowana rozmiarem koperta zamykana w trójkąt o gramaturze 120 gr/m²
  • Wydruk: Wysokiej klasy produkcyjna maszyna cyfrowa wykorzystująca technologię Simitri HD, która nadaje wydrukowi piękny połysk.

Dodatkowe opcje:

  • Dedykowana do tego modelu koperta wykonana na zamówienie
  • sznureczek o innym kolorze lub wstążka atłasowa
  • Personalizacja gości na standardowej kopercie
  • dodatki wykonane z tych samych materiałów i ozdobione tą samą grafiką. A wśród nich: winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu weselne, plan stołów, pudełka na koperty, pudełka na ciasto, księgi gości.

Zaproszenia ZR84 Monstera ujęcie 2

Zaproszenia ZR84 Monstera ujęcie 3

Julan
ZR84 Monstera

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.