ZR82 róże
search
  • ZR82 róże

Zaproszenia ślubne kwiatowe z kalką burgundowe ZR82

4,20 zł
Brutto

Zaproszenia ślubne z pięknymi burgundowymi różami zdobione półprzezroczystą kalką i atłasową wstążką. Jest to zaproszenie ślubne jednokartkowe z dodatkowym bilecikiem. Do zaproszenia standardowo dołączona jest koperta biała lub bordowa.

Na dole strony znajduje się formularz zamówienia do pobrania, a w nim teksty, wiersze, piktogramy, czcionki. Prosimy o wypełnienie go i odesłanie na nasz adres e-mail. Na podstawie formularza przygotujemy wstępny projekt graficzny zaproszenia i odeślemy go w ciągu 1 dnia na otrzymany adres e-mail.

Ilość

Zaproszenia ślubne z kalką burgundowe róże ZR82

Do kolekcji papeterii ślubnej ZR82 wykorzystaliśmy lekką, półprzezroczystą kalkę oraz cienką atłasową wstążkę. Zaproszenia ślubne w tej kolekcji zostały ozdobione motywami kwiatowymi, w tym modelu są to róże. Zaproszenia zostały bogato ozdobione kwiatami drukowanymi na zewnętrznej kalce, na głównej karcie zaproszenia oraz na bileciku, który tworzy spójny zestaw z zaproszeniem. Kwiatowa papeteria ślubna ma charakter ponadczasowy dlatego w każdym sezonie pojawiają się w naszej ofercie nowe kolekcje z takimi motywami. Modne zaproszenia ślubne to także wyjątkowe, dopasowane do nich koperty. Dlatego do każdego modelu stworzyliśmy koperty z nadrukowanym motywem z zaproszenia ślubnego oraz personalizacją zapraszanych gości. Takie koperty można u nas dokupić do każdego modelu zaproszenia.
Zaproszenia ślubne z kalką róże ujęcie z góry

W cenie zaproszenia:

W podstawowej cenie zaproszenia: zaproszenie z kalką i zawiązaną wstążką, bilecik z jednostronnym nadrukiem, koperta w wybranym kolorze (biała, różowa, zielona etc.), przygotowanie dowolnej treści zaproszenia oraz zawiadomienia o ślubie (można skorzystać z naszych tekstów lub wysłać własny), pełna personalizacja tekstu zaproszenia - również personalia zapraszanych gości. Zamówienia realizujemy od 30 sztuk zaproszeń.

Widoczna na zdjęciach koperta personalizowana z nadrukiem grafiki z zaproszenia jest dodatkowo płatna.

Na dodatkowym bileciku możemy umieścić dowolne informacje: prośby do gości, RSVP, informacje o poprawinach, mapkę dojazdu, informacje o noclegu etc...


Specyfikacja

  • Wymiary: zaproszenie ma rozmiar 14,5 cm x 14,5 cm. Bilecik 10,5 cm x 10 cm.
  • Papier: papier biały półmatowy o gramaturze 350 gr/m².
  • Koperta: Dopasowana rozmiarem koperta zamykana w trójkąt o gramaturze 120 gr/m²
  • Wydruk: Wysokiej klasy produkcyjna maszyna cyfrowa wykorzystująca technologię Simitri HD, która nadaje wydrukowi piękny połysk.

Dodatkowe opcje:

  • Dedykowana do tego modelu koperta wykonana na zamówienie
  • wstążka o innym kolorze lub sznureczek
  • Personalizacja gości na standardowej kopercie
  • dodatki wykonane z tych samych materiałów i ozdobione tą samą grafiką. A wśród nich: winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu weselne, plan stołów, pudełka na koperty, pudełka na ciasto, księgi gości.

Zaproszenia ślubne z kalką róże ujęcie 2

Zaproszenia ślubne z kalką róże ujęcie 3

Zaproszenia ślubne z kalką róże ujęcie 4

Julan
ZR82 burgundowe róże

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.