ZR85 Monstera
search
  • ZR85 Monstera

Zaproszenia ślubne lustrzane złoto Monstera ZR85

4,60 zł
Brutto

Jednokartkowe zaproszenia ślubne z motywami roślinnymi ozdobionymi lustrzanym złotym papierem. Do zaproszenia standardowo dołączona jest perłowa koperta w kolorze jasnym złotym.

Na dole strony znajduje się formularz zamówienia do pobrania, a w nim teksty, wiersze, piktogramy, czcionki. Prosimy o wypełnienie go i odesłanie na nasz adres e-mail. Na podstawie formularza przygotujemy wstępny projekt graficzny zaproszenia i odeślemy go w ciągu 1 dnia.

Ilość

Zaproszenia ślubne jednokartkowe Monstera ZR85

Zaproszenia ślubne w stylu glamour to nasza kolekcja ZR85 przy której wykorzystaliśmy piękne motywy kwiatowe i roślinne, ozdobione delikatnym sznureczkiem i podkreślone lustrzaną złotą podstawą zaproszenia - wykonaną ze sztywnego jednostronnie lustrzanego papieru - która tworzy złotą ramkę wokół tekstu zaproszenia. Standardowo do zaproszenia dodajemy bilecik wykonany również z dwóch warstw papieru i ozdobiony kwiatami. Do zaproszenia dopasowaliśmy perłową kopertę w kolorze jasnego złota.
Do tego modelu zaproszenia ślubnego stworzyliśmy również koperty z nadrukowanym motywem z zaproszenia ślubnego oraz personalizacją zapraszanych gości. Takie koperty można u nas dokupić do każdego modelu zaproszenia.
Zaproszenia glamour Monstera ZR85

W cenie zaproszenia:

W podstawowej cenie zaproszenia: zaproszenie z zawiązanym sznureczkiem, dodatkowy bilecik, koperta perłowa, przygotowanie dowolnej treści zaproszenia oraz zawiadomienia o ślubie (można skorzystać z naszych tekstów lub wysłać własny), pełna personalizacja tekstu zaproszenia - również personalia zapraszanych gości. Zamówienia realizujemy od 30 sztuk zaproszeń.

Na dodatkowym bileciku możemy umieścić dowolne informacje: prośby do gości, RSVP, informacje o poprawinach, mapkę dojazdu, informacje o noclegu etc...


Specyfikacja

  • Wymiary: zaproszenie ma rozmiar 17 cm x 12 cm. Bilecik 10 cm x 11 cm.
  • Papier: papier biały półmatowy o gramaturze 350 gr/m² oraz jednostronnie złoty o gramaturze 300 gr/m²
  • Koperta: Dopasowana rozmiarem koperta zamykana w trójkąt o gramaturze 120 gr/m²
  • Wydruk: Wysokiej klasy produkcyjna maszyna cyfrowa wykorzystująca technologię Simitri HD, która nadaje wydrukowi piękny połysk.

Dodatkowe opcje:

  • Dedykowana do tego modelu koperta wykonana na zamówienie
  • sznureczek o innym kolorze lub wstążka atłasowa
  • Personalizacja gości na standardowej kopercie
  • dodatki wykonane z tych samych materiałów i ozdobione tą samą grafiką. A wśród nich: winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu weselne, plan stołów, pudełka na koperty, pudełka na ciasto, księgi gości.

Zaproszenia Monstera ZR85 ujęcie 2

Zaproszenia Monstera ZR85 ujęcie 3

Zaproszenia Monstera ZR85 ujęcie 4

Julan
ZR85 Monstera

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.