Zaproszenia ślubne rustykalne ZR80
search
  • Zaproszenia ślubne rustykalne ZR80

Zaproszenia ślubne rustykalne ZR80

3,60 zł
Brutto

Zaproszenia ślubne z pięknymi roślinnymi i kwiatowymi motywami, ozdobione jutowym sznurkiem bądź atłasową kokardą oraz satynowanym kółkiem na którym możemy umieścić Wasze imiona, datę uroczystości i inne.

W cenie zaproszenia jest sztywna, kwadratowa koperta: biała lub z papieru ekologicznego.

Ilość

W odpowiedzi na oczekiwania klientów przygotowaliśmy zaproszenia bardzo sztywne. Do ich wykonania użyliśmy 2 warstw papieru: kolorowego 250 gr/m² i białego półmatowego 350 gr/m². Materiały użyte przy produkcji tych zaproszeń sprawiły, że jest to jeden z najsolidniejszych produktów na rynku zaproszeń ślubnych. Wystarczy wziąć zaproszenie do ręki, a od razu daje on wrażenie produktu z górnej półki. Jest to klasa premium w niskiej cenie.

Do zaproszenia dołączona jest sztywna, kwadratowa koperta. Może być wykonana z papieru ekologicznego bądź papieru białego gładkiego. Za dopłatą 40gr/szt. możemy dołączyć kolorową kopertę w identycznym kolorze jak papier wykorzystany na okładkę zaproszenia (ciemna zieleń, granat, fiolet, bordo).

Do każdego z widocznych w aukcji wzorów zaproszeń kupisz u nas dodatki wykonane z tych samych materiałów i ozdobione tą samą grafiką. A wśród nich: winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu weselne, numeracje stołów, pudełka na koperty.

Na dole strony znajduje się formularz zamówienia do pobrania.

Specyfikacja

  • Wymiary: Rozłożone zaproszenie ma rozmiar 28 cm x 14 cm, po złożeniu otrzymujemy kwadrat o boku 14 cm.
  • Papier: okładka z papieru kolorowego 250 gr/m² oraz papier biały satynowany o gramaturze 350 gr/m².
  • Koperta: kwadratowa koperta o gramaturze 100 gr/m²
  • Wydruk: Wysokiej klasy maszyna cyfrowa wykorzystująca technologię Simitri HD, która nadaje wydrukowi delikatny połysk.
  • Miejsce złożenia wykonano profesjonalną bigownicą.
  • Realizacja zamówienia: do 10 dni roboczych.

Dostępne wzory


ZR80
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.